matiopony.pl

mobilny serwis opon warszawa

Wypożyczalnia samochodów dostawczych
(Warszawa + okolice)

Wypożycz furgon

Samochody dostawcze z floty MatiOpony.pl są pojazdami przeznaczonymi do użytku zarówno komercyjnego jak i prywatnego. Furgonetki są większe niż samochody osobowe, przez co poosiadają więcej miejsca do przechowywania. Posiadamy samochody dostawce służące do transportu gabarytów oraz przedmiotów ciężki. Do ich załadunku i rozładunku przydaje się zamontowana, hydrauliczna rampa.

Niezależnie od tego, czy planujesz podróż, czy po prostu chcesz wynająć pojazd, przekonasz się, że pojazdy dostawczy z floty MatiOpony.pl to świetny wybór.

wynajem aut dostawczych

PEUGEOT DOSTAWCZY

Niezawodne Peugeoty Boxery w naszym zestawieniu to auta używane przez kurierów oraz firmy transportowe. Zwinne, duże samochody potrafiące sprostać każdemu wyzwaniu. W zestawieniu posiadamy pojazdy z windą, która ułatwi instalację gabarytów w strefie załadunku.

CITROEN DOSTAWCZY

Kolejne pojazdy z francuskiej grupy Stellantis. Cechują się wygodą i pojemnością. Przedłużone samochody potrafią przyjąć w strefę ładowni naprawdę potężne gabaryty.

VOLKSWAGEN DOSTAWYCZ

Niemieckie pojazdy do zadań specjalnych. Długie trasy im nie straszne a niskie spalanie połączone z bardzo dobrymi wynikami spalania pozwalają zabrać auto w długie trasy spedycyjne bez obaw o awaryjność. We flocie MatiOpony.pl znajdują się również pojazdy z windą, przystosowane do załadunku paletowego.

IVECO LAWETA

Chcesz przetransportować auto? Posiadasz domek holenderski, który wymaga transportu? Dzisiaj możesz przewieźć swoje rzeczy osobiście! Wynajem prywatny lawet to idealne połączenie między oszczędnością a mobilnością. Wynajmujesz lawetę na tak długo jak potrzebujesz i sam transportujesz przedmioty, oszczędzając koszty kierowcy.

Peugeot

Aktualnie w ofercie posiadamy poniższe modele aut.

  • Peugeot Boxer 10 EP
  • Peugeot Boxer 8 EP z windą 750 kg
  • Peugeot Expert L1H1
Rezerwacje już od 184,50 PLN brutto za 4 godziny (150 pln netto)

Citroen

Aktualnie w ofercie posiadamy poniższe modele aut.

  • Citroen Berlnigo L2H1
Rezerwacje już od 209,10 PLN brutto za 4 godziny (170 pln netto)

Volkswagen

Aktualnie w ofercie posiadamy poniższe modele aut.

  • VW Transporter L2H1
  • VW Crafter z winda 750 kg
  • VW Crafter autolaweta
Rezerwacje już od 246 PLN brutto za 4 godziny (200 pln netto)

IVECO

Aktualnie w ofercie posiadamy poniższe modele aut.

  • Iveco Daily autolaweta
  • Laweta + przyczepa 2700 kg DMC
Rezerwacje już od 184,50 PLN brutto za 4 godziny (150 pln netto)

Ponieważ samochody dostawcze do wynajęcia znajdują się w Zielonce koło Warszawy, oferujemy auta z dostawą “pod drzwi”. Auta z floty MatiOpony.pl są regularnie serwisowane oraz posiadają odpowiednie ubezpieczenie. Gdy potrzebujesz dodatkowych kół, zadzwoń do nas!